Organizovali turnaj SOKOL CUP v kategórií U-11 (prípravka). Celý turnaj sa niesol v športovom duchu a v duchu fair-play. Pre deti boli pripravené individuálne ocenenia tak isto pre dospelých aj občerstvenie. Celý turnaj mal pozitívne ohlasy. Zabávali sa nielen deti ale aj rodičia, fanúšikovia a všetci ktorý sa zúčastnili turnaja. Turnaja sa zúčastnili 4 tímy: TJ SOKOL LIESEK, TJ SOKOL ZUBROHLAVA, TJ VITANOVA, TJ TATRAN KLIN

Celý turnaj vyhral TJ TATRAN KLIN ktorý predviedol sympatický a bojovný výkon a vyhral všetky zápasy a neinkasoval ani jeden gól. Na druhom mieste sa umiestnil susedný klub TJ SOKOL ZUBROHLAVA. Tretí skončili TJ VITANOVA a posledný domáci TJ SOKOL LIESEK ktorý hral pekný kombinačný futbal ale šťastie v koncovke chýbalo.

Najlepším hráčom turnaja sa stal domáci Miklušek Adrián z tímu TJ SOKOL ZUBROHLAVA

Najlepším hráčom turnaja sa stal Lučivniak Róbert z tímu TJ SOKOL ZUBROHLAVA

Najlepší strelec turnaja Volf Ján z tímu TJ TATRAN KLIN

Chceli by sme poďakovať sponzorom, organizátorom: Stredoslovenský futbalový zväz, TJ SOKOL LIESEK, TrenerPro, ďakujeme aj p. Marekovi Chovancovi a firme Mondelez International za sladký sponzorský dar a prekvapenie pre všetkých účastníkov turnaja, produktami Milka.

Všetky fotky nájdete tu:

Výsledky turnaja: