Sokol Cup U-19

Tento víkend sme organizovali ďalší turnaj SOKOL CUP v kategórií U-19 (starší dorast). Aj tento turnaj sa niesol celý v športovom duchu fair-play. Turnaj mal od začiatku dobrý náboj a kvalitu. Pre hráčov boli pripravené individuálne ocenenia tak isto sa kopala aj 11-tka turnaja do ktorej sa zapojilo krásnych 40 účastníkov. A vyhral ju náš chlapec zo žiakov Adam Garbirar. Pre hráčov ale aj fanúšikov bol pripravený guláš.

Turnaja sa zúčastnili 4 tímy: TJ SOKOL LIESEK, TJ SOKOL ZUBROHLAVA, TJ TATRAN KLIN, TJ DRUZSTEVNÍK DLHA NAD ORAVOU. Hralo sa systémom play-off. Žreb prebehol online týždeň pred turnajom a semifinálové dvojice už boli dané a výsledky semifinálových zápasov sú:

TJ SOKOL ZUBROHLAVA 2:4 TJ DRUZSTEVNIK DLHA NAD ORAVOU

TJ SOKOL LIESEK 7:0 TJ TATRAN KLIN

Následne sa hral zápas o 3. miesto

TJ SOKOL ZUBROHLAVA 8:3 TJ TATRAN KLIN

Finále:

TJ SOKOL LIESEK 3:1 TJ DRUZSTEVNIK DLHA NAD ORAVOU.

Pre hráčov boli pripravené aj individuálne ocenenia.

Najlepším hráčom turnaja sa stal domáci Andrej Chovančák z tímu TJ SOKOL LIESEK

Najlepším brankárom turnaja sa stal tiež domáci Timotej Bajo z tímu TJ SOKOL LIESEK

Najlepší strelec turnaja Andrej Snovák z tímu TJ SOKOL ZUBROHLAVA

Chceli by sme poďakovať sponzorom, organizátorom: Stredoslovenský futbalový zväz, TJ SOKOL LIESEK, TrenerPro, Stavebniny Garbiar, ďakujeme aj p. Marekovi Chovancovi a firme Mondelez International za sladký sponzorský dar a prekvapenie pre všetkých účastníkov turnaja, produktami Milka. Taktiež ľudom ktorý pomáhali pri organizovaní turnaja varení gulášu a to: p. Miroslavovi Šplákovi, p. Janovi Kubolekovi, Milošovi Javorekovi, Jánovi Šuvadovi, Jozefovi Bobrovkému, rod. Jendrolovej z Klina.

Veľké ďakujeme patrí aj p. Starostovi Martinovi Dreveňákovi ktorý prišiel a rozdal ceny pre všetkých účastníkov turnaja.