Správa činnosti TJ Sokol Liesek za kalendárny rok 2021

V súťažiach máme prihlásených päť futbalových družstiev. Prípravka U11 hrá okresnú súťaž. Mladší U13 a starší žiaci U15 hrajú II.ligu Sever. Dorastenci U19 hrajú IV. ligu Sever. Muži hrajú V. ligu.

Sezónu 2020/21 naša mládež kvôli covidu 19 nedohrala a všetky zápasy boli anulované. Naši muži odohrali celú jeseň sezóny 2020/21 a na základe dobrých výsledkov , z tretieho miesta , prvýkrát v histórií klubu postúpili do V. ligy.

Kedže sa neodohrala jarná časť sezóny 2020/21 ,naše mužstvá mali dostatok času na prípravu   do novej sezóny 2021/22. Trénovalo sa 2x do týždňa a cez víkend sa odohral prípravný zápas. Prípravke sa venovali tréneri G. Motýľ a D. Hrkeľ, U13 trénoval P. Vrabček, U15 trénoval J. Kubolek, U19 trénoval P. Jendroľ a A mužstvo trénoval R. Bajo. Prvé majstrovské zápasy začali prvý augustový víkend. Až na tri zápasy U13 a U15 sme odohrali v jesennej časti všetky majstrovské zápasy vo všetkých kategóriách. Po jesennej časti sezóny 2021/22 naši dorastenci , pod vedením trénera P. Jendroľa skončili na prvom mieste v IV. lige. Naše A mužstvo ako nováčik v V lige, pod vedením trénera R. Baja, po jesennej časti skončili na peknom 9. mieste. Chlapcom patrí poďakovanie za dobrú reprezentáciu obce a klubu.

Prvé majstrovské zápasy  jarnej časti sú naplánované na 5.3.2022.

Z dotácií VÚC Žilina sa nám podarilo vybaviť novú kondenzačnú pec do šatní, postupne chceme v roku 2022 vymeniť gamatkové kúrenie za technológiu kondenzačného kúrenia.

Dorastenci vydrnovali bránkové územie. Muži nainštalovali garážové dvere v starých šatniach.

Obci chceme poďakovať za nové parkovisko a nový plot pri ihrisku, za zakúpenie vretenovej kosačky, umelé osvetlenie na ihrisku a za starostlivosť o klub.

Naši hokejisti kvôli covidu 19 nemohli odohrať súťažný ročník.

Štartovné na futbalové turnaje a zápasy na umelej tráve na rok 2022

Štartovné pre hokejistov na rok 2022/23

Vybudovať dve šatne, zatepliť strechu šatní na  ihrisku.

Pomôcť s výmenou (dokúpiť chýbajúci materiál) gamatiek za technológiu kondenzačného kúrenia

TJ Sokol Liesek by sa chcel poďakovať za dobrú vzájomnú spoluprácu s Obecným úradom a s Obecným zastupiteľstvom

Taktiež chceme vyjadriť  vďaku našim sponzorom ktorí skvalitňujú každý rok podmienky pre našich futbalistov.

-          Atlantis Capital Group-Ľuboš Žuffa

-           LES-WOOD – Peter Miklúšek