ZHRNUTIE SEZÓNY MUŽOV A

Posledný zápas odohrali muži doma s Oravskou Jasenicou. Už pred zápasom prakticky o nič nešlo. Napriek tomu obidve mužstvá nastúpili s chuťou vyhrať tento zápas. Oravská Jasenica sa pripravovala na baráž a tak to aj vypadalo na ihrisku keď po prvom polčase viedla 3:0. Domáci Liesek sa ale nechcel rozlúčiť s dobre odohratou sezónou s výpraskom a tak druhý polčas zabrali a Jasenicu nepustili takmer k žiadnej strele a vyhrali ho 1:0 ale napokon domáci prehrali 3:1 avšak za predvedenú hru v druhom polčase si zaslúžia rešpekt a poďakovanie. S ohľadom na celú sezónu si muži celkovo zaslúžia rešpekt keď za 26 zápasov vyhrali 8 krát, 7 krát remizovali, a 11 krát ťahali za kratší koniec, a na nováčika v 5 lige obsadili výborne 7 miesto zo 14 účastníkov. Bolo aj veľa smolných zápasov keď inkasovali v záverečných minútach a prišli tak o zbytočné body a zaplatili nováčikovskú daň keďže s takými mužstvami nemali ešte skúsenosti ubrániť výsledok. Za potrebné je uviesť fakt že predvednou hrou a s tak mladým mužstvom si veľakrát vyslúžili potlesk divákov ktorí chodili aj keď sa darilo aj keď sa nedarilo či už vonku alebo doma a za to im patrí veľká vďaka za podporu nášho mužstva. Veľká vďaka patrí takisto celému realizačnému tímu na čele s trénerom Richardom Bajom ktorý sa snažil udržiavať tréningový proces na najvyššej úrovni po celý rok. A na záver veľká vďaka hlavne Jánovi Kubolekovi bez ktorého by Liesecký futbal len ťažko fungoval, ako napríklad práca okolo areálu a všetko spojene s ním, taktiež manažovanie na poli dotácií.